![](/sites/default/files/styles/1020xs/public/2023-03/e4e26f1a-78df-47b1-a076-c282f4bfa880-kopiya.jpg?itok=cTeoC20G)
16 березня 2023
Чергова допомога від небайдужих людей з Reddit - r/Ukraine
Волонтер нашого Фонду, Олександр Яновський, доставив до Вінниці гуманітарну допомогу від друга з Болгарії зі спільноти Reddit - r/Ukraine. Наш товариш передав два генератори та обіцяв надалі підтримувати український народ! Найближчим часом ці генератори будуть відправлені до наших захисників, які боронять нашу державу.
Не забувайте, що наша сила полягає в єдності! Разом ми зможемо перемогти!!!
Якщо ви бажаєте підтримати наш Фонд, ви можете зробити це за посиланням - https://energyofrebirth.com/to-contribute