![](/sites/default/files/styles/1020xs/public/2023-06/350124837_824536085762685_6954017938979171856_n.jpg?itok=7yqvPDqm)
29 травня 2023
Гуманітарна допомога Сумській області
Волонтер нашого фонду Вова Затайдух передав гуманітарну допомогу Денису Ващенко - Голові Роменської районної державної адміністрації Сумської області.
Усього було передано 12 генераторів, літні спальники та турнікети. Ці необхідні речі допоможуть нашим захисникам протистояти викликам та забезпечити комфорт у важких умовах.
Ваша підтримка дозволяє нам продовжувати нашу роботу та допомагати тим, хто знаходиться на передовій.
Якщо ви бажаєте допомогти нашому фонду та нашим захисникам, перейдіть за посиланням - https://energyofrebirth.com/to-contribute. Разом ми зробимо більше!