![](/sites/default/files/styles/1020xs/public/2022-12/316285965_184104127596125_4518131596470763511_n.jpg?itok=OGnFPtq6)
21 листопада 2022
Наш Фонд дбає про тепло наших захисників.
Спільно з Вінницький національний технічний університет - офіційна сторінка ВНТУ запустили програму з виготовлення опалювальних приладів для ЗСУ. Наша співпраця з ВНТУ є цілком закономірною, адже засновник БФ «Енергія Відродження» Андрій Поліщук є членом Наглядової ради цього вишу. Ініціатива з виготовлення саме такого типу «буржуйок» належала представникам наукової спільноти на чолі з ректором Віктором Біліченко. Наш Фонд долучився матеріалами. І вже незабаром ми спільно доставимо їх хлопцям і дівчатам на передову. Список замовлень вже маємо чималий.
Разом - до перемоги!